KOMUTAN GÜRZSOY’DAN ÇGD’YE ZİYARET

Yaz aylarındaki tayin dönemiyle Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığı’na atanan Yüzbaşı Serkan Gürzsoy, Çorlu Gazeteciler Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu.

 

Yaz ayı tayin dönemiyle birlikte Diyarbakır Lice’den Çorlu’ya İlçe Jandarma Komutanı olarak atanan Yüzbaşı SerkJandarma Komutanı Gürzsoy’dan Çorlu Gazeteciler Derneği’ne Ziyaret 01an Gürzsoy, Çorlu Gazeteciler Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Dernek Başkanı Levent Silistre; “Sizlerin çalışmalarını ve başarılarını kamuoyuna aktarmak için bizlerde sizleri gibi gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çorlu’da yaptığınız başarılı çalışmaların artarak devam etmesini diliyoruz. Bizlerin size, sizlerin bize ziyaretleri ile kurumlarımız arasındaki diyaloğu geliştirmek ve daha da pekiştirmek istiyoruz. Gerçekleştirdiğiniz ziyaret nedeniyle tüm gazeteci arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

“Sorumluluk alanı içerisindeki bölgelerde yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz”

Çorlu Gazeteciler Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten İlçe Jandarma Komutanı Serkan Gürzsoy; “Çorlu’nun İstanbul’a yakınlığı nedeniyle Çorlu basını gerçekten başarılı işlere imza atıyor. Bizlerde bu yakınlık nedeniyle sorumluluk alanı içerisindeki bölgelerde yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Halkımızı bilinçlendirmek maksadıyla çalışmalar yapıyoruz. Sorumluluk bölgemizde vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamaları için Çorlu İlçe Jandarma Komutanlığı olarak elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz ve geceli gündüzlü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Suç oranlarını en aza indirmek için ekiplerimiz yoğun şekilde çalışmalar gerçekleştiriyor. Halkımızı bilinçlendirmek amacıyla sizlere de önemli görevler düşüyor ve bu görevi başarılı bir şekilde sürdürüyorsunuz. Çorlu Gazeteciler Derneği Yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret Anısına 6 Bin Atatürk Fotoğraflı Tablo

Gerçekleşen ziyarette karşılık sohbetin ardından Çorlu Gazeteciler Derneği kurucu üyelerinden As Prodüksiyon sahibi Burak Üntürk tarafından ziyaret anısına hazırlanan 70×100 santimetre ebatlarında 6 bin Atatürk fotoğrafından oluşan canvars tablo hediye edildi. Günün anısına büyük bir memnuniyetle hediyeyi kabul eden İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gürzsoy; “Bu güne kadar almış olduğum en anlamlı hediyedir. Bu hediyenizi ömür boyu büyük bir memnuniyet ve gururla saklayacağım. Sizlere böyle güzel jestinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.