MİGFED, BAŞARI ÖDÜLLERİ VERECEK

MİGFED(Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu) Anakara’da bulunan Genel merkez binasında Aralık ayı yönetim kurulu toplantısını yaptı. Toplantıya federasyona üye dernek başkanları katıldı. Toplantıda 2014 yılında başarı ödülleri verilecek siyasi kurum ve kuruluşların tespiti yapıldı.

Toplantıda konuşma yapan MİGFED Genel başkanı Kenan Macit”Federasyon olarak vereceğimiz başarı ödüllerinde kesinlikle taviz vermeyeceğiz. Bu ödülleri kim hangi kurum hak ediyorsa bizden gönül rahatlığı ile alacaktır.2014 yılının başarı oskarlarını 26 olarak belirledik. Şimdi burada açıkladığımızı gazetede ifşa etmiyoruz. Birazda sürpriz olsun. Ocak ayı içerisinde vereceğimiz ödüller için sade bir tören düşünüyoruz” dedi . Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu toplantısına
Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık Muhabirleri Derneği,  Türkiye Haber Kameramanları Derneği, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği, Uluslararası Çevre Gazetecileri Derneği, Uluslararası Radyocular Birliği Derneği,Dünya Gazetecileri Derneği, Karadeniz TV Gazeteciler ve İnternet Medyası Derneği.
Türkiye Spor Yazarları Derneği,  Ekonomi Muhabirleri Derneği, Magazin Gazetecileri Derneği, Diplomasi Muhabirleri Derneği, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği, Eğitim ve Sağlık Muhabirleri Derneği, Turizm Çevre ve Kent Gazetecileri Derneği, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği Başkanları katıldılar.