MUĞLA BÜYÜKŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE YENİ YÖNETİM

Geçtiğimiz yıl 11 Ağustos 2014 tarihinde kurulan Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği, ilk olağan genel kurulunu Menteşe Belediyesi İskender Alper Kültür Merkezinde yapıldı.IMG_2281-

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Genel Kurul’un Divan Başkanlığı’nı İsmail Atasever, Divan Üyeliklerini ise Cenk Altınsoy ve Duygu Kaplan seçildiler.

Genel Kurulda Kurucu Başkan Cem Kaytan bir konuşma yaparak Kurucu Yönetimin faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi verirken, kogreye katılım gösteren bütün üyelere teşekkür etti.

Geçmiş dönem faaliyet raporu okunduktan sonra oy çokluğuyla ibra edildi. Tek liste ile gidilen seçimler sonucunda ise 2 yıl görev yapacak olan yeni yönetim Cem Kaytan, Cavit Yıldırım, Hüseyin Atılgan, Nejat Altınsoy, Durmuş Genç, Burcu Çetinkaya ve Adem Ülker’den oluştu.

 Kaytan yeniden başkan

Yapılan olağan genel kurul sonucu göreve getirilen Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği’nin yeni yönetim kurulu görev dağılımını şu şekilde gerçekleştirdi. Başkan Cem Kaytan, Başkan Yardımcısı Hüseyin Atılgan, Genel Sekreter Cavit Yıldırım, Saymanlığa Durmuş Genç, Üyeliklere de Nejat Altınsoy, Adem Ülker ve Burcu Çetinkaya seçildiler.