TGK AĞRI´DA TOPLANIYOR…

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu´nun 8. Başkanlar Kurulu Toplantısı, Ağrı Valiliği ve Ağrı Gazeteciler Cemiyeti´nin ev sahipliğinde 15-17 Temmuz 2016 tarihleri arasında Ağrı´da gerçekleşecek.15 Temmuz Cuma günü başlayacak olan 8. Başkanlar Kurulu Toplantısı´nın ilk gününde Ağrı Valiliği ve Ağrı Gazeteciler Cemiyeti ziyaretleri yapılacak. Aynı gün TGK Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirilirken, TGK Konsey Üyeleri akşam da Vali Musa Işın´ın davetlisi olarak akşam yemeğinde bir araya gelecekler.
Etkinliğin ikinci gününde 16 Temmuz Cumartesi sabahı TGK 8. Başkanlar Kurulu Toplantısı icra edilirken, öğleden sonra Doğubayazıt ilçesinde şehir gezisi yapılacak, tarihi ve turistik yerler gezilecek.
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Ağrı Gazeteciler Cemiyet Başkanı Alaettin Aslan, ‘23 bin Gazeteci, 91 Gazeteciler Cemiyeti, 8 Federasyonun çatı örgütü olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanlar Kurulu Toplantısını Ağrı´da gerçekleştirmek bizler için son derece önemli bir olaydır.Türkiye´de her şehrinin Gazeteciler Cemiyet Başkanları ve ülkemizin basın dünyasını Ağrı´da konuk etmenin mutluluğunun yanı sıra şirin ilimiz Ağrı´nın da tanıtımında ciddi bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Bütün basın camiasına ev sahipliği yapacak olan Sayın Vali Musa Işın´ın her alanda olduğu gibi bu alanda da bizlere sahip çıkması takdire şayandır.´ diye konuştu